Привіт, ми сестри-близнюки Аля і Уля, і ми створюємо весільні, вечірні та повсякденні сукні. Але не такі сукні, які можна знайти в звичайних весільних салонах. На нашу думку, для того, щоб відсвяткувати важливу подію в своєму житті, не обов’язково одягатись в великий і незручний костюм. Ми віримо, що можна бездоганно виглядати в просту і легкій, а головне, стильній сукні. Сукні, яку можна носити на наступний, та навіть на будь-який інший день після свята
Нас надихає природна краса дівчат, яких ми зустрічаємо на вулицях Києва. Тому ми часто фотографуємо їх в наших нових моделях і ніколи не використовуємо фотошоп.

ІСТОРІЯ

Юнона була заснована 25 років тому Інессою Семченковою. Все починалось з одного маленького салону. Спочатку весільний салон працював з сукнями, які привозили з різних країн. Але завдяки бездоганному смаку власниці салону, він дуже швидко набув популярності. Інессі захотілось чогось більшого, і саме тоді в команду попала 19 річна дизайнер-конструктор Інна Черняк. Завдячуючи їй фірма вийшла на новий рівень. Сукні Інни відрізнялись бездоганною посадкою та витонченим дизайном. Пізніше вона почала створювати яскраві та незабутні вечірні образи. Через 20 років на посаді головного дизайнера Інну Черняк замінили дочки Інесси Семченкової, Аліна та Уляна.